Sos Credit ᐈ Відгуки клієнтів, боржників та співробітників

publicado en: Швидкий кредит | 0

Зв’яжіться з нами

Позику у Sos Credit брали на коротеньку розпродаж техніки, порахували з дружиною, вирішили, що знижка переплату покриє. Реєстрація досить швидко пройшла, все не в банк з купою документів їхати, єдине що фото з документами робити було трохи ніяково.

Дуже зручний сервіс, я постійно використовую промокоди, які надсилають не лише до свят, а й просто у звичайні дні. Приємно бачити сос кредіт в поиске гугл таке піклування про клієнта, а промокоди дійсно допомагають суттєво заощаджувати кошти. мені вдавалося економити зі знижкою 50%.

80%Строк розгляду заявки 3% в день з 1-го дня після порушення терміну кредиту*Комісії щоденна: від 0,01 до 1,6%Додаткова комісія за дострокове погашення Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується*Типи працевлаштування

Натисніть кнопку «Отримати кредит». Уважно занесіть до анкети власні дані та інформацію з документів, що надаються. Зазвичай, це номери паспорта, картки та коду, відомості про роботу, прибутки, склад сім’ї, контактний телефон та e-mail. Але в деяких випадках SOS Credit має право вимагати від замовника фото з документами в руках або уточнювати дані в телефонному режимі. Рішення стосовно схвалення чи відмови у видачі грошей прийматиметься автоматично на основі анкети і надійде приблизно за 20 хвилин.

Отримати промокод можна в соцмережах та на спеціалізованих сайтах. За правилами сервісу, якщо клієнт не виконує своїх договірних зобов’язань, пільгу буде скасовано. У спеціальному полі на головній сторінці сайту вкажіть потрібну суму та строк, на який ви бажаєте взяти гроші. Розмір комісійних буде розраховано автоматично.

Втім нічого, гроші отримали, машинку купили, борг виплатили. Я довго рилася в Інтернеті перш, ніж взяла позику у SOS Кредит. Найкращі умови для довгострокових відносин: ліміт росте, відсоток зменшується. Обрала кредит саме у Soscredit через пільги для нових клієнтів та Програму Лояльності. )) А ще гарантовано заощаджу, якщо треба буде звернутись по гроші ще раз.

знаний комісійний збір за оформлення пролонгації; використання компанією особистих даних клієнта, які отримано з відкритих джерел інформації: наприклад, соцмереж. Більш детальну інформацію щодо сум та строків позики ви можете знайти в договорі в особистому кабінеті SOS Credit. Строк кредитування від 1 до 30 днівЙмовірність схвалення заявки

Поділитися досьє

Звичайно, перший кредит майже завжди найвигідніший, але бути постійним клієнтом і мати швидкий вхід в особистий сос кредіт кабінет SOS Credit на сайті не менш зручно. У деяких ситуаціях. Брав кредит в інтернеті перший раз.

за оформлення кредиту на більш, ніж десятиденний строк; за своєчасне повернення грошей та виконання всіх умов договору.

Уряд встановив доплату до пенсії родинам загиблих в АТО

тож усім раджу спробувати. отримуете не тільки якісну послугу, а ще й знижку. Позика у SOSКредит допомагала вже декілька разів. Брав невеличкі суми, щоб не дуже захоплюватися. Заразом добре підтягнув кредитну історію.

Станом на 1 листопада в Україні зафіксовано 7959 нових випадків Covid

Ранiше не брав кредити в iнтернетi, на свiй страх i риск звернувся в сос кредит та отримав грошi дiйсно швидко! Добре було б, якщо збiльшили сумму, яку можна взять при першому зверненнi, звернiть наце увагу. Звертався до SOS Credit ще кілька разів – так само задоволений. Кредит в компанії SOS Credit мене дуже виручив в складній життєвій ситуації.

* Може змінюватися в залежності від суми та строку кредита SOS Credit В інших сос кредіт в ютюбе країнах Відгуки про SOS Credit Швидкість видачі : Якість обслуговування:

За договором, термін користування грошима складає від 1 дня до 1 місяця. В разі необхідності, у позичальника є право заздалегідь оформити пролонгацію на 7, 15 чи 30 днів, але послуга є платною. Стандартний відсоток за користування послугами компаніями складає 584 річних. Для нових користувачів передбачено пільгові умови: надання позики під 0,01% на десятиденний строк.

Чергова втрата на сході: захисника з Ізяслава планують поховати на Алеї Слави

Пройдіть процедуру верифікації банківської картки, щоб запобігти шахрайству. Таку вимогу сьогодні висувають більшість сервісів, що займаються кредитуванням через інтернет. Поставте електронний підпис у договорі та отримайте гроші від «СОС Кредит» онлайн на карту. За статистикою компанія схвалює близько 80% подавань. Подання заявки й здійснення процедури підписання договору онлайн;

https://www.youtube.com/watch?v=

Відсоткова ставка тут порівняно висока, зате кредитний ліміт навіть для новачків великий. Мені була потрібна крупна сума в борг, тож я виріш переплатити. Час від часу доводиться брати кредити у Сос Кредит — переважно у поїздках, коли бюджету не вистачає. Ставка само по собі дещо висока, але пару разів вдавалось отримати промокоди, з ними помітно легше було. Зручно, що є пролонгація, іноді виручає, бо кредитна історія і так не найкраща, не хочеться ще більше псувати.

доступні способи сплати кредиту; відсутність вимог про заставу; наявність акційних знижок для новачків та програми лояльності для постійних клієнтів; короткий термін повернення боргу;

https://www.youtube.com/watch?v=

Понад мільйон гривень грошової компенсації отримає учасник АТО з Нетішина

автоматичне прийняття рішення про надання кредиту; можливість повернення грошей раніше терміну без штрафів та комісій, а також наявність пролонгації;

Починаючи з 11-го дня, відсотки нараховуються на загальних умовах. Якщо ви хочете отримати повторний кредит, досить увійти в особистий кабінет SOS Credit і вибрати необхідну суму кредиту. У програмі діють 8 рівнів економії, що надають знижки від 15 до 50%. Для переходу на новий рівень клієнту необхідно набрати певну кількість балів, що нараховуються:

SOS Credit — мікрофінансова компанія, діяльність якої полягає в наданні швидких короткострокових кредитів «до зарплати» на помірну суму від 500 до гривень. Позики «СОС Кредит» онлайн видаються цілодобово, без вихідних та свят. Максимальний розмір позики для нових клієнтів становить 3000 гривень. Для постійних клієнтів, лояльність яких доведено, розмір кредиту збільшується до 10000.